sobota, 27 luty 2021
czwartek, 05 kwiecień 2018 10:51

Nowoczesne systemy myjące z oferty Metalbud NOWICKI - przemysłowe, automatyczne myjnie pojemników

 

Firma Metalbud NOWICKI, oferująca od wielu lat cenione przez Klientów urządzenia dla higieny produkcji, wprowadziła na rynek nowy typoszereg przemysłowych linii myjących. Myjnie MPA-1200 oraz MP-3000 charakteryzują się wysoką wydajnością, przy minimalizacji zużycia niezbędnych mediów oraz z zachowaniem wysokiej jakości mycia.

Myjnia MPA-1200 o wydajności do 1200 pojemników/h składa się z modułu wstępnego, modułu zasadniczego oraz odmuchu pojemników. Linia, o której mowa posiada unikatowe rozwiązania techniczne, znakomicie usprawniające regulację parametrów mycia, bieżącą obsługę oraz konserwację urządzenia. Osłony boczne, otwierane do góry i unoszone na siłownikach znacznie zwiększają szczelność tunelu oraz dostęp do wnętrza komory myjącej. Transporter płytkowy, biegnący przez całą długość zestawu, zapobiega niekontrolowanemu blokowaniu się układu napędowego, np. spowodowanego przez dostanie się potencjalnie niebezpiecznych elementów tj. folii do środka komory mycia. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji, zapewnia wyjątkową trwałość oraz żywotność urządzenia. Zainstalowane pompy dużej wydajności wraz z precyzyjnie zaprojektowanymi kolektorami myjącymi zakończonymi dyszami szeroko strumieniowymi (w wykonaniu kwasoodpornym), jak i wysoka sprawność wentylatorów odmuchu wraz ze specjalnie ukształtowanymi dyszami szczelinowymi, pozwoliły na uzyskanie znakomitych efektów mycia i odmuchu pojemników. Myjnia jest przygotowana do współpracy z automatycznym magazynem pojemników. 

Kolejnym urządzeniem jest przemysłowa myjnia MP-3000 o wydajności do 3000 poj./h. Wydajność tę osiągnięto poprzez zastosowanie dwóch, niezależnie sterowanych torów mycia, zamkniętych w jednej obudowie. Konstrukcja urządzenia pozwala na rozbudowę linii o moduły, które w zależności od oczekiwań docelowego odbiorcy zapewniają zwiększenie wydajności mycia i/lub spadek gramatury wody po procesie odmuchu. Gramatura wody, przy odpowiedniej konfiguracji linii oraz zachowaniu optymalnych parametrów mycia (temperatura wody, środek chemiczny, czas przebywania w komorze) może wynieść nawet poniżej 5 g wody na pojemnik.Nowoczesne systemy myjace z oferty Metalbud NOWICKI przemyslowe automatyczne myjnie pojemnikow 1

W urządzeniach przemysłowych MPA-1200 oraz MP-3000 zaprojektowano nowy system docisku koszy, tzw. wahliwy, który dopasowuje się do kosza bez ingerencji operatora. Na uwagę zasługuje również system sterowania liniami oparty na dużym i czytelnym panelu typu „touch”. Panel operatorski, daje olbrzymie możliwości konfigurowania pracy urządzeń. To operator decyduje, który moduł, a nawet która pompa ma w danym momencie pracować, a dzięki temu dopasowuje parametry pracy urządzenia do bieżących potrzeb zakładu oraz optymalizuje parametry mycia do zastanych, zmiennych parametrów technologicznych. 

Przemysłowe linie myjące z oferty Metalbud Nowicki to znakomite rozwiązanie dla zakładów poszukujących wysokowydajnych linii myjących i oczekujących wysokiej jakości mycia i zasadniczej redukcji kosztów ponoszonych na mycie pojemników. 

NOWICKI

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.