wtorek, 09 marzec 2021
środa, 20 styczeń 2021 14:23

Konferencja: Jak wykorzystać technologię do podniesienia sprzedaży w słodkiej branży?

24 stycznia odbędzie się druga edycja Słodkiej Konferencji, czyli jedynego wydarzenia dedykowanemu w całości właścicielkom autorskich pracowni cukierniczych. Główną ideą, która przyświeca tematyce wystąpień, jest wykorzystanie narzędzi online do podniesienia sprzedaży właśnie w tym obszarze gastronomii.

Wydarzenie także odbędzie się w sieci, choć pierwsza edycja była klasycznym spotkaniem konferencyjnym, które odbyło się w Łodzi. W związku z obostrzeniami organizatorka i pomysłodawczyni, Urszula Stępniak, postawiła na przeniesienie wydarzenia do sieci.

Sama tematyka konferencji także jest mocno związana z internetem, ponieważ to właśnie w kanale online zdobywa się nowych klientów w obecnej sytuacji epidemicznej. Dlatego też prelekcje będą dotyczyły w dużej mierze tego, jakich narzędzi użyć, aby pracownie pozyskiwały klientów z sieci i zyskiwały właśnie tam swoje “okno na świat”.

Zaplanowane prelekcje dotyczyć będą:

- Rozwoju firmy, o którym mówić będzie organizatorka, Urszula Stępniak,

- Marketingu i sprzedaży (prelekcja Magdaleny Sadowskiej),

- Fotografii kulinarnej (wykład Justyny Porowskiej),

- Prowadzeniu Instagrama (szkolenie Martyny Bligi).

Dostęp do konferencji jest BEZPŁATNY. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wypełnić formularz, który znajdziecie pod tym linkiem:

http://slodkakonferencja.pl/

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia w godzinach 10-14.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Firma WOMAT zajmuje się również kompleksową obsługą medialną i reklamową podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wykonanie zlecenia - od projektu do ostatecznej realizacji.

Newsletter

Najważniejsze informacje Cie nie ominą...

Nie spamujemy, też nie lubimy spamu....

Please publish modules in offcanvas position.